PARTNERZY

Mi-Studio to firma, która już od 2003 roku doradza i pomaga przedsiębiorcom z całej Polski. Mi-Studio budują specjaliści dziedziny ekonomi i finansów, PR-u i marketingu oraz prawa. Nasza firma może pochwalić się wieloletnią praktyką zarządzania biznesem w różnych branżach, począwszy od przemysłu i usługi, po działalność artystyczną. Nasz oferta skierowana jest głównie do firm, które działają już wiele lat polskim rynku, a doświadczają w tym momencie dużych trudności. Otwarci jesteśmy również na autorów Start Up-ów, dla których w początkowym okresie wchodzenia na rynek, możemy zapewnić wszelkie konieczne instrumenty, jakimi dysponuje nasza firma. Poza działalnością czysto biznesową angażujemy się w projekty promujące Wrocław i Dolny Śląsk. Również w tym celu powołaliśmy Fundację Rozwoju Kultury we Wrocławiu i działający przy niej Klub Biznesu. 
E-Mail: biuro@mi-studio.com | Tel: +48 607 410 420 | WWW: www.mi-studio.com

Lody Carte d’Or to oryginalne i doskonałe połączenia smaków.Wysokiej jakości dodatki sprawiają, że lody Carte D’Or spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zaskakujące kompozycje smakowe to gwarancja niezwykłej przyjemności z każdą łyżeczką i prawdziwej rozkoszy dla podniebienia. Oryginalny kształt rozetek podkreśla wyjątkowy charakter lodów, którym naprawdę trudno się oprzeć. 
WWW: www.unilever.com

Pepsi Max, napój gazowany typu Cola o maksymalnym smaku, bez cukru. Sięgnij po Pepsi Max, której znaczenie wzrasta z roku na rok, dzięki ograniczeniu spożycia cukrów. Świat jest pełen ludzi i marek, którzy składają nam nierealistyczne obietnice, które nieczęsto są prawdziwe. Czas zignorować to i, podążać za własnym smakiem i odkryć coś, co jest prawdziwe w świecie bzdur.

Nie idź na kompromisy i oczekuj maksymalnych doznań. Świetna formuła ZERO CUKRU nie wpływa na smak. Przeprowadziliśmy wyzwanie smaku w 2021 r., a ich wyniki pokazują, że aż 62% Konsumentów wybrało Pepsi Max. Ciesz się smakiem Pepsi Max, Maximum Smaku, Zero Cukru.
WWW: www.wpepsi.pl/warianty/pepsi-bez-kalorii/

Froneri – nowa, dynamiczna, globalna spółka joint-venture w segmencie lodów i mrożonek. W październiku 2016 roku Nestlé i R&R z powodzeniem wprowadziły na rynek nową firmę joint-venture w sektorze lodów i mrożonek tworząc markę Froneri. Froneri łączy działalność Nestlé i R&R prowadzoną na rynku lodów w Europie, na Bliskim Wschodzie (z wyłączeniem Izraela), Argentynie, Australii, Brazylii, Filipinach i Południowej Afryce. Obejmuje również europejski rynek mrożonek Nestlé (z wyłączeniem pizzy i mrożonek na rynku detalicznym we Włoszech) oraz biznes mleczarskich produktów chłodniczych prowadzony na Filipinach. Obecnie Froneri działa w ponad 20 krajach na całym świecie, zatrudnia około 12 500 osób. Siedziba spółki znajduje się w Wielkiej Brytanii. Froneri buduje swoją pozycję, opierając się na doświadczeniu w branży i biznesie gwarantowanym przez Nestlé i R&R. Przewodniczącym rady nadzorczej został Luis Cantarell, wiceprezes Nestlé na Europę, Afrykę Północną i Bliski Wschód, a prezesem Ibrahim Najafi, wcześniej pełniący funkcję CEO R&R.
WWW: www.scholler.com.pl/pl